Wystawa „Jej dzieci” Justyny Jazgarskiej

Uroczyście otwieramy wystawę: „Jej dzieci”autorka_BW_kwadrat Justyny Jazgarskiej (na zdjęciu). „Dzieciństwo jej dzieci. Kolorowe, zadumane, brudne, niewyreżyserowane, zabawne, słodkie, prawdziwe. Takie jest i takie trafi do albumu, pt. Wspomnienia”. Tak w skrócie autorka określa tematykę swojej wystawy, która będzie eksponowana w dniach 7.04 – 2.06.2014 w Galerii Ankara, przy ul. Partyzantów 49 w Gdańsku. Serdecznie zapraszamy na spotkanie z autorką wystawy w dniu 7 kwietnia (poniedziałek) o godz. 18:00, która zaszczyci swoją osobą mini wernisaż, będący zarazem uroczystym otwarciem wystawy. Wstęp wolny.

O autorce

Justyna Jazgarska. Fotografowanie to jej pasja. Jak sama mówi, fotografia to
przyczyna widzenia świata zupełnie inaczej niż kiedyś i wielka nauka pokory,  a czasem powód osobistej walki z samą sobą. Od kiedy fotografuje, otaczającą rzeczywistość widzi w postaci kadrów. Fotografia otworzyła jej drzwi do świata ludzkich emocji, wzruszeń,
piękna oczywistego i piękna nie zawsze widocznego na pierwszy rzut oka… Jest fotograficznym samoukiem. Intensywnym samoukiem. Należy do Gdańskiego Towarzystwa Fotograficznego.

Dokonania:
1. Wyróżnienie specjalne w konkursie organizowanym przez portal planetasztuki.pl – „Portret Matki”. 2012.
2. Nagroda główna w konkursie „Nordea Foto – Scena letnia w obiektywie”. 2013.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Wystawowe i oznaczony tagami , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.