Wystawa „Zbliżenia architektoniczne” Agnieszki Sobiegraj

Uroczyście otwieramy wystawę: „Zbliżenia architektoniczne”Sobiegraj_wystawa_FB Agnieszki Sobiegraj (na zdjęciu). Zbliżając się do architektury, podnosząc głowę możemy zaobserwować grę światła i cienia, rytm lub rozedrganie kształtów; zaczynamy od zewnętrznych warstw wnikać w najdrobniejsze szczegóły i odkrywamy inną, głębszą rzeczywistość„. Tak w skrócie autorka określa tematykę swojej wystawy, która będzie eksponowana w dniach 4.08 – 5.10.2014 w Galerii Ankara, przy ul. Partyzantów 49 w Gdańsku. Serdecznie zapraszamy na spotkanie z autorką wystawy w dniu 4 sierpnia (poniedziałek) o godz. 18:00, a także mini wernisaż, będący zarazem uroczystym otwarciem wystawy. Wstęp wolny.

O autorce

Agnieszka Sobiegraj – słupszczanka mieszkająca w Gdańsku. Architekt. Fotograf samouk.

Należy do Gdańskiego Towarzystwa Twórczości Fotograficznej.
Wielbicielka detalu i minimalizmu w fotografii architektury oraz krajobrazu. Stara się być baczną obserwatorką rzeczywistości próbującą uchwycić jej niuanse.

Brała udział w wystawach zbiorowych m.in. GTTF-u oraz wystawach pokonkursowych (m.in. Foto FETA w Gdańsku, Gdyński modernizm w obiektywie (2013), IX Otwarte Mistrzostwa Fotograficzne Olsztyn 2012, Przegląd Fotografii Słupsk (2013, 2012).

Ten wpis został opublikowany w kategorii Wystawowe i oznaczony tagami , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.