Cennik

W zależności od indywidualnych negocjacji z autorem, całość lub część ekspozycji można nabywać w formie oprawionych w ramy zdjęć w formacie 70×50 cm, wydruków bez oprawy w formacie 70×50 cm lub 100×70, bądź też zamówić kompletną wystawę, która trafi w ręce oferenta w momencie zakończenia ekspozycji w Galerii Ankara. Ceny zależą od indywidualnych negocjacji z autorem. Zakupu można dokonać wyłącznie w trakcie trwania wystawy. Po jej zakończeniu możliwe jest już tylko nabycie fotografii nieoprawionej, pochodzącej z archiwum powystawowego (decyzja o sprzedaży archiwum jest efektem indywidualnych negocjacji z autorem). Na życzenie oferenta wystawiamy fakturę VAT Proforma. Każda transakcja rejestrowana jest w postaci paragonu lub faktury VAT.

Ceny dla aktualnej ekspozycji („Zbliżenia architektoniczne” Agnieszki Sobiegraj) kształtują się następująco:

Kompletna wystawa (9 fotografii w formatach ekspozycyjnych)* – 2120 zł (z VAT).
Wybrane zdjęcie w formacie 70×50 cm w ramie** – 320 zł (z VAT).
Wybrane zdjęcie w formacie 70×50 cm bez oprawy265 zł (z VAT).
Wybrane zdjęcie w formacie 100×70 cm bez oprawy – 490 zł (z VAT).
Zgodnie z życzeniem autora – do nabycia dostępne są wszystkie zdjęcia, bez wyjątku. Każda nabyta fotografia zostanie przez autora sygnowana oraz zostanie jej nadany indywidualny numer kopii. W/w środki (minus koszty produkcji) trafiają do rąk autora zdjęcia.

* kompletna wystawa oferowana jest w czarnych ramach aluminiowych, gotowa do wyeksponowania.
** ramy aluminiowe w kolorach: czarny lub srebrny.

Sprzedawane fotografie objęte są pełnym prawem autorskim. Zakupionych fotografii nie można: reprodukować, kopiować, eksponować publicznie bez wyraźnej, pisemnej zgody autora. Każdy sprzedany egzemplarz nosi wyraźną sygnaturę Galerii Ankara na odwrocie produktu w formie naklejki (niezależnie od sygnatury autora).

Agnieszka-Sobiegraj_00_ukłaZamówienie można składać pod adresem: galeria@ankara.pl ze wskazaniem zdjęcia z ekspozycji. Zdjęcia ułożone są w Galerii w 3 rzędy i oznaczone porządkowo literami:
A, B, C, D, E, F, G, H, J.

Wiadomość powinna zawierać imię i nazwisko zamawiającego, nr tel. kontaktowego, wybrany produkt (zdjęcie w ramie czy sam wydruk) oraz symbol wybranego zdjęcia (A,B,C…). W odpowiedzi prześlemy wiadomość z informacją o płatności oraz sposobie odbioru zamówienia (osobiście, wysyłka).

Istnieje możliwość wysyłki zamówienia za granicę (wraz z certyfikatem pochodzenia/legalności) oraz innej niż prezentowana walucie. Szczegóły ustalimy z klientem drogą mailową.

Dodaj komentarz