Wsparcie

photo_WP_croppedPromocja sztuki to zajęcie kosztowne 🙂 Wiedzieli o tym nie tylko królowie, ale również skromniejsi mecenasi tej pięknej dziedziny życia. Wiemy i my.

Permanentnie poszukujemy chętnych do wsparcia młodych i zdolnych twórców w ich drodze do światowej kariery. Jeśli reprezentujesz instytucję, firmę lub po prostu chciałbyś wesprzeć finansowo kolejną z naszych wystaw – skontaktuj się z nami. Oferujemy szeroki wachlarz możliwości zamieszczenia Twojej reklamy w materiałach wystawowych oraz na stronach informacyjnych. Będziemy również dożywotnio wdzięczni w imieniu autorów i własnym. Jeśli interesuje Cię konkretna tematyka wystawy – poinformuj nas o tym. Zorganizujemy wystawę o określonej tematyce. Młodzi artyści czekają na wyzwania. Jeśli chciałbyś odkupić wystawę po jej zakończeniu – na pewno uda nam się zorganizować taką transakcję. Wystawa będzie już gotowa do wyeksponowania – w oryginalnych antyramach, w których będzie prezentowana w Galerii Ankara. Dajemy 100% gwarancję, iż wszystkie przekazane środki trafiają na konto pokrycia kosztów kolejnej wystawy.

Już dziś zostań mecenasem sztuki – Skontaktuj się z nami!

Pamiętaj! Nie ma znaczenia ile chcesz przekazać – ważne są Twoje chęci. Na każdą wpłatę tytułem wystawy wystawiamy fakturę VAT lub paragon fiskalny tytułem druku cyfrowego (jest on najistotniejszym kosztem wystawy).

Dodaj komentarz